logo
 
   
Правила кинотеатра

ВНУТРІШНІ ПРАВИЛА КІНОТЕАТРУ

Адміністрація кінотеатру висловлює щиру подяку всім відвідувачам і просить дотримуватися наступних правил для підтримки комфортних умов перегляду і відпочинку.

Ці правила розроблені відповідно до Цивільного кодексу України No 435 від 16 січня 2003 року, законом України «Про захист прав споживачів» No 1 023 - XII від 12 травня 1991 року і регламентують відносини по надання послуг демонстрації фільмів в кінотеатрі між відвідувачами (далі - Відвідувачі або Відвідувач) і кінотеатром "САПФІР" (далі - Кінотеатр).

Договір між Відвідувачем і Кінотеатром полягає як публічний договір (стаття 633 Цивільного кодексу України) і договір приєднання (стаття 633 Цивільного кодексу України) шляхом акцепту оферти через покупку квитка на перегляд фільмів Відвідувачем. Фактом придбання квитка на перегляд фільму Відвідувач засвідчує те, що він ознайомлений з діючими Правилами Кінотеатру, йому зрозумілі умови Правил і він зобовязується їх неухильно дотримуватися протягом всього часу відвідування Кінотеатру.

Купуючи вхідний квиток, відвідувач автоматично приймає діючі правила і погоджується з умовами відвідування, зазначеними нижче.

1. Час роботи кінотеатру

1.1. Кінотеатр починає роботу за 15 хвилин до початку першого сеансу.

1.2. Каса кінотеатру закінчує роботу через 10 хвилин після початку останнього сеансу

2. Продаж квитків

2.1. Сеанс відбудеться при продажу пяти і більше квитків.

2.2. Продані квитки підлягають безумовному поверненню виключно в разі скасування сеансу або заміни демонстрування фільму.

2.3. Крайній термін повернення квитка, за бажанням глядача - 20 хвилин до початку сеансу.

2.4. У разі запізнення на сеанс квитки в касу не приймаються і не обмінюються.

2.5. Бронювання квитків по телефону здійснюється щодня з 10.00 до 22.00

2.6. Бронь автоматично знімається (припиняє діяти) за 10 хвилин до початку сеансу (Бронь на перший сеанс перестає діяти за 5 хвилин до початку сеансу).

2.7. У разі наявності черги в касах, першочергове право на купівлю квитків мають глядачі, які отримують їх на поточний сеанс, а також особи, заздалегідь забронювали квиток.

2.8. Знижки та пільги надаються відповідно до проведеної адміністрацією кінотеатру маркетинговою політикою і діють відносно фільмів, знижки на перегляд яких дозволені їх правовласниками.

2.9. Зазначене в квитку час початку сеансу позначає час початку демонстрації відповідного фільму, включаючи всі анонси і рекламні матеріали.

3. Пропускний режим

3.1. Діти до 5 років в супроводі дорослих допускаються на сеанс безкоштовно без надання окремого місця в залі для глядачів.

3.2. Квиток без контрольної лінії вважається не дійсним

3.3. Займати місця в залі для глядачів слід згідно з номером ряду і місця, зазначеного у квитку.

3.4. Глядач зобовязаний зберігати квиток до кінця сеансу. У разі втрати квитка послуга демонстрації фільму вважається не оплаченої.
3.5. Співробітник кінотеатру має право вимагати у глядача квиток для здійснення додаткового контролю в будь-який момент протягом усього сеансу.

3.6. На сеанси фільмів, що мають вікові обмеження, встановлені Міністерством Культури і туризму України, не допускаються глядачі, які не досягли встановленого віку, без супроводу батьків або осіб, які їх замінюють. Під особами, які заміняють батьків, розуміються: повнолітні близькі родичі (брати і сестри, дідусь, бабуся, брати і сестри батьків), усиновителі, опікуни.

4. Користування 3D окулярами

4.1. Відвідувач, купивши квиток на сеанс ЗD з використанням очок і предявивши квиток на контролі перед входом в кінозал, отримує ЗD окуляри. Окуляри видаються кожному відвідувачу в кількості 1 шт.

4.1.1. Всі 3D окуляри видаються чистими.

4.1.2. ЗD окуляри є власністю кінотеатру і відвідувач несе за них повну матеріальну відповідальність.

4.2. При тимчасовому виході з кінозалу під час сеансу ЗD окуляри обовязково здаються співробітнику кінотеатру.

4.3. Після сеансу на виході з кінозалу кожен відвідувач зобовязаний ОСОБИСТО здати 3D окуляри співробітнику кінотеатру.

4.4. Кінотеатр не несе відповідальності за можливу оптичний дискомфорт, що виник під час перегляду фільму в форматі ЗD. 
Якщо у Вас є проблеми із зором, то перед походом в кінотеатр просимо Вас проконсультуватися з лікарем.
		

4.5. Фільми у форматі 3D не рекомендуються дітям до шести років. Батько дитини приймає самостійне рішення про можливість перегляду дитиною фільму в форматі ЗD.

4.6. Якщо Ви носите окуляри, то ЗD окуляри необхідно надягати поверх окулярів з діоптріями.

4.7. Якщо відвідувач з яких-небудь причин не може здати ЗD окуляри контролеру (окуляри зламані, загублені, передані іншій особі), відвідувач зобовязаний компенсувати кінотеатру їх вартість.

4.8. Якщо під час сеансу виникли проблеми з зображенням 3D, такі окуляри підлягають заміні.

5. ЗАБОРОНЕНО:

5.1. Входити в зал для глядачів без квитка.

5.2. Заважати перегляду фільму іншими глядачами.

5.3. Відвідувати кінотеатр в стані алкогольного або наркотичного спяніння; з тваринами; із засобами самооборони, колючими і ріжучими предметами, з будь-якими видами зброї.

5.4. Курити на всій території кінотеатрального комплексу.

5.5. Відвідувати кінотеатр в робочій і брудному одязі.

5.6. Смітити і розкидати різні предмети (упаковки, жувальні гумки, серветки і т.д.)

5.7. Проносити і вживати їжу і напої куплені за межами кінотеатру.

5.8. Проводити фото - і відеозйомку в залі для глядачів і користуватися будь-записуючої апаратурою під час сеансу кінопоказу.

5.9 Створювати перешкоди в роботі співробітникам кінотеатру.

5.10. Вживати в своїй промові нецензурні вирази.

5.11. Закидати ноги на дивани і крісла в фойє і кінозалі.

5.12. Міняти розташування майна в залі і холі.

6. Відповідальність сторін

6.1. Відвідувачі кінотеатру зобовязані дбайливо ставитися до майна, не допускати його псування, а також здійснювати інших дій, що заважають нормальному проведенню заходів, дотримуватися чистоти і порядку в зоровому зал, кафе і на території кінотеатру в цілому.

6.2. У разі нанесення шкоди майну кінотеатру, відвідувач відшкодовує предявлену суму збитку в повному обсязі.

6.3. При порушенні загальноприйнятих правил і норм поведінки (нецензурна лайка, агресивна поведінка, порушення тиші в залі під час сеансу і т.п.) співробітники кінотеатру мають право вивести такого відвідувача з кінозалу і буфета. При цьому повернення вартості квитка не проводиться.

6.4. Всі глядачі мають право на звернення з претензіями з питань реалізації послуг кінотеатром до його адміністрації протягом робочого дня.

 

  
Премьера фильма
Новости
комплекса
Случайное
фото